TOOLPAK TIN-SET19 TiN COATED JOBBER DRILL SET [19PC]
Application: Steel, Cast Iron, Non-ferrous Metals & Plastics
Sizes: 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm, 7.0mm, 7.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 9.5mm, 10.0mm
118? Cutting Tip
For Drilling Steel, Cast Iron, Non-ferrous Metals & Plastics
Manufactured to DIN338 standard
Supplied in Strong Fold-out Plastic Drill Case
Related products
![TOOLPAK GCJT015 COBALT GROUND JOBBER DRILL 1.5MM [X2]](data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAASwAAAEsAQAAAABRBrPYAAAAAnRSTlMAAHaTzTgAAAAiSURBVGje7cExAQAAAMKg9U9tCj+gAAAAAAAAAAAAAAB4GS20AAH/6QlrAAAAAElFTkSuQmCC)
TOOLPAK GCJT015 COBALT GROUND JOBBER DRILL 1.5MM [X2]
TOOLPAK GCJT015 COBALT GROUND JOBBER DRILL 1.5MM [X2…€1.34 ex VAT Add to Cart -
TOOLPAK BLK190 BLACKSMITH DRILL 19.0MM
TOOLPAK BLK190 BLACKSMITH DRILL 19.0MM…€11.77 ex VAT Add to Cart -
TOOLPAK BLK170 BLACKSMITH DRILL 17.0MM
TOOLPAK BLK170 BLACKSMITH DRILL 17.0MM…€9.98 ex VAT Add to Cart -
TOOLPAK BLK150 BLACKSMITH DRILL 15.0MM